دسته‌ها
خبر

اعتراض هواداران بشیکتاش به دنیزلی

شکست سنگین بشیکتاش مقابل آنکارااسپور در هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های ترکیه شرایط مصطفی دنیزلی را در این تیم به خطر انداخته است.

به گزارش مهر، روزنامه “حریت” ترکیه یک روز پس از شکست 3 بریک “بشیکتاش” مقابل “آنکارا اسپور” در هفته چهاردهم مسابقات فوتبال سوپر لیگ ترکیه از اعتراض شدید هواداران این تیم به مصطفی دنیزلی خبر داد و عنوان کرد: پس از اتمام مسابقه بشیکتاش – آنکارااسپور، طرفداران تیم بشیکتاش مصطفی دنیزلی، ایلدروم دمیر اورن، مدیرعامل باشگاه بشیکتاش و کلیه دست اندارکاران این باشگاه را دعوت به استعفا کردند.

پس از حوادثی که در پایان بازی یاد شده رقم خورد، مدیرعامل باشگاه بشیکتاش طی مصاحبه‌ای مطبوعاتی با حمایت از دنیزلی اعلام کرده که او کماکان به فعالیت خود در این باشگاه ادامه خواهد داد.

مصطفی دنیزلی نیز با گذشت سه روز از شکست تیم بشیکتاش مقابل آنکاراسپور در اظهارنظری جالب توجه گفت: در حال حاضر احتیاجی به این اغتشاش‌ها و درگیری‌ها نیست.

وی با بیان اینکه وضعیت سوپر لیگ ترکیه تا پیش از هفته بیست و ششم مشخص نخواهد شد، افزود: دست‌هایی در کار است که باشگاه بشیکتاش و دست اندرکاران آن را تضعیف کنند.

سرمربی تیم بشیکتاش همچنین از هواداران این تیم عذرخواهی کرد و خواست تا با صبر و حوصله نتایج تیم‌شان را دنبال کنند.

تیم بشیکتاش در پایان هفته چهاردهم مسابقات فوتبال سوپر لیگ ترکیه با کسب 25 امتیاز رده ششم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد. این تیم در فاصله 6 امتیازی با ترابوزان اسپور صدرنشین است.