دسته‌ها
خبر

نيکبخت واحدي در آستانه محروميت

با آمدن نعيم سعداوي به پرسپوليس به عنوان دستيار افشين پيرواني جمع پرسپوليسي ها جمع شد و حالا اين تيم تنها دنبال يک مربي خارجي است. افشين پيرواني در مورد انتخاب سعداوي مي گويد؛ «سعداوي يکي از بااخلاق ترين مربيان ايران است.

به نوشته اعتماد، او هم کلاسم در دوره مربيگري بود و سابقه مربيگري خوبي هم در فوتبال ايران دارد. اين مربي از هر نظر مورد تاييد من بوده و اميدوارم جمع خوبي را به همراه سعداوي و عابدزاده در کادر فني پرسپوليس تشکيل دهيم. اکنون که مربي داخلي تيم را انتخاب کردم، حالا بحث انتخاب مربي خارجي سوژه شده است.

اصلاً معلوم نيست که ما از مربي خارجي هم استفاده کنيم و ممکن است به جاي او باز هم يک مربي ايراني ديگر به جمع کادر فني اضافه شود.»از سوي ديگر گفته مي شود عابدزاده با حضور سعداوي مخالف است و علت آن نيز اين است که او نه بازيکن خوبي بود و نه مربي خوبي است با اين حال عابدزاده اين مساله را تکذيب مي کند و مي گويد؛ «اين صحبت ها دروغ است.

من از حضور سعداوي در پرسپوليس بسيار خوشحال شدم چرا که اين مربي جزيي از ما است و اميدوارم حضور موفقي در تيم ما داشته باشد. نمي دانم چرا چنين نقل قول هاي نادرستي را منتشر مي کنند چرا که من اگر حرفي داشته باشم، جلوي طرف مي زنم. فکر مي کنم آنها از صبح تا شب در حال قصه گويي هستند.» خبرهاي ديگري نيز از اين باشگاه به گوش مي رسد. نيکبخت واحدي حاضر نيست جريمه عدم حضور در تيم ملي را پرداخت کند.

او که از سوي کميته انضباطي به پرداخت 54 ميليون ريال جريمه شده است، مي گويد؛ «پولي نداشتم که به کميته انضباطي بدهم لذا به آنجا نرفتم. فکر مي کنم باشگاه پرسپوليس بايد اين هزينه را تقبل کند.» البته معلوم نيست بر چه اساسي نيکبخت واحدي انتظار دارد باشگاه پرسپوليس جريمه او را پرداخت کند.

اين بازيکن تا روز پنجشنبه فرصت دارد جريمه خود را پرداخت کند، در غير اين صورت محروم خواهد شد.