دسته‌ها
خبر

به دنبال نتیجه شانسی از فوتبال هستیم

مقداد نجف نژاد فوتبال ایران را فاقد برنامه ریزی اصولی ، منطقی و علمی دانست و گفت: ما از فوتبال بدون هیچ برنامه ریزی پایه ای و مدون ، نتایج شانسی طلب می کنیم که تا کنون حاصلی جز ناکامی برای ما نداشته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایپنا، خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال زحمت خود را کشید و سازمان تربیت بدنی هم همکاری های لازم را انجام دادند ، اما متاسفانه نتیجه ی خوبی بدست نیاوردیم که البته قابل پیش بینی هم بود.

رئیس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش مجلس در خصوص تغییر سرمربیان تیم ملی در جریان رقابتهای مقدماتی جام جهانی افزود: اگر فدراسیون فوتبال بر حضور علی دایی اصرار داشت ، به خاطر این بود که نظر مردم هم همین بود.چنانچه در نظر سنجی های برنامه تلویزیونی 90 هم شاهد پیامک های موافق مردم نسبت به علی دایی بودیم.درپایان افشین قطبی هم موفق شد نتایج مطلوبی کسب کند و بالاخره باید بدانیم که دست مایه فوتبال ما همین است.

وی در خصوص طرح پیشنهادی مجلس مبنی بر تشکیل وزارت ورزش گفت: بیش از 90% نمایندگان مجلس نظر مثبت برای تشکیل وزارت ورزش دارند و پیش بینی ما اینست که با این طرح را در برنامه پنجم توسعه بگنجانیم که البته اگر مراحل تصویب آن زودتر سپری شود ، پیش از آغاز برنامه وزارتخانه را راه اندازی می کنیم.